Головна » 2017 » Март » 8 » Зональний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»
Зональний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

Подарунок для героя

Переглянути

3 березня на базі навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» проходив зональний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». Для участі у конкурсі приїхало 9 команд: ЗОШ І-ІІІ ст. №22 Мелітопольської міської ради, Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. Мелітопольської районної ради, КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» ім. Героя Радянського Союзу І.А. Найдьонова»,  Нововасилівський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. позашкільний навчальний заклад «Гармонія» Приазовської районної радиКЗ  «Мелітопольська санаторна ЗОШ І-ІІІ стЗапорізької обласної ради,

КЗ «Малобілозерська  спеціалізована  естетична  школа-інтернат  І-ІІІ ст. «Дивосвіт» Запорізької обласної ради, КЗ  «Новомиколаївська ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів» Запорізької обласної ради.

Кожна команда завчасно розмістила на своєму сайті спортивну-танцювальну композицію, яку оцінювало обласне журі. За підсумками цього конкурсу команда «Олімпійські надії» навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» посіла І місце (отримала максимальну кількість балів – 220).

На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про шахтарів, загиблих внаслідок аварії, що сталася 2 березня 2017 року на відокремленому підрозділі «Шахта «Степова» державного підприємства «Львіввугілля».

Гостей Якимівського району привітали перший заступник голови РДА Вячеслав Петрович Сєводнєв і начальник відділу освіти, молоді та спорту Якимівської РДА Інна Володимирівна Водоп’янова. Оплесками зустрічали виступ черлідерів 2-го та 7-Б класів і учасників флешмоба «Я люблю Україну!» – учнів   9-Б та 7-Б класів (керівник: Нерода Н.М.). Бадьорий настрій створила ранкова зарядка проведена вчителем фізичної укультури, майстром спорту з пауерліфтінгу Вікторією Вікторівною Аслановою. Всі присутні підтримали гімн України, у виконанні учнів 8-Б класу.

Головний суддя змагань Дойко О.Л. – вчитель фізичної культури навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» ознайомив учасників змагань з етапами конкурсу та членами журі, і змагання розпочалися. Спочатку команди змагалися у комплексній естафеті, а потім, поділивши команди на групи, проводили гру у «П’ятнашки». В цей час представники команд виконували малюнок з олімпійської тематики.

За підсумками змагань команда «Олімпійські надії» навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» залишила позаду всіх своїх суперників.

У конкурсі «Естафета» наші учні зробили лише одну помилку і отримали найкращий час 1.09 хвилини. Виграли всі чотири гри у «П’ятнашки». Хочеться відзначити найкращих гравців: Возненка Кирила, Карнауха Сергія, Гемб’як Марію.

Грін Олеся і Федорова Ванда яскраво і досконало виконали малюнок на олімпійську тематику. Все це стало можливим завдяки наполегливій праці тренерів: вчителів фізичної культури навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» Дойка О. Л. та Качана С.М., педагога-організатора навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» Нероди Н.М. і  вчителя історії та мистецтва Чудієвич С.М.

Наприкінці заходу всі команди отримали солодкі призи, завдяки спонсору – Якимівській селищній раді. Найкращі команди отримали грамоти за перемогу у конкурсах, а потім команди-переможці зайняли п’ядестал перемоги та сфотографувалися разом з учасниками заходу.

Переглядів: 906 | Додав: admin | Теги: сучасна молодь, фізична культура, зональні змагання, спортивно-масовий захід, наша команда, спортивні змагання, Олімпійські надії, команда НВК
Почаще бы проводили такие мероприятия))))
2 stacey14prvln • 13:45, 14.03.2017
Дуже гарні змагання, які дають змогу для розвитку спортивних якостей.
3 lerakozatek • 15:21, 16.03.2017
Круто)))