Головна » 2017 » Май » 23 » Пам'ять, яке живе в добрих справах
Пам'ять, яке живе в добрих справах

Подарунок для героя

Вже багато років в навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» активно розвивається волонтерський рух. Волонтерська діяльність учнів та вчителів – індивідуальна та колективна – це спосіб підтримки, піклування, надання допомоги членам якимівської громади; взаємодії між людьми для спільного вироблення нових шляхів вирішення проблем, які виникають.

Так під час підготовки до травневих свят волонтери учні 5(9)- А класу: Костандова Анастасія, Буріма Влад, Бистров Дмитро, Галенко Микита, Гібалова Ганна, Панова Олена, Мещерякова Анастасія, Скрябін Владислав під керівництвом Кононіхіної І.І. приділили багато уваги по наведенню порядку біля пам'ятних місць нашого селища. Під час цієї акції волонтерами було прибрано біля пам'ятників та могил Олександра Макарова, Миколи Науменка, могили невідомого солдата, Мірошниченка Міружа та інших, також волонтери висадили живі квіти до Дня перемоги.

Подарунок для героя

До дня захисту дітей вже традиційно в нвк «Якимівська гімназія» пройшла акція по збору коштів дітям загиблого учасника АТО Мірошниченко Міружа. В ході акції учнівським, батьківським та вчительським колективом було зібрано 1430 гривень які були передані родині загиблого воїна.