Головна » 2015 » Сентябрь » 17

З 07 по 17 вересня 2015 року Департаментом та комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради було проведено Обласний конкурс дитячого малюнка «Шляхами мужності славетних козаків». Метою конкурсу було виховання  поваги  до історичного минулого козацтва, патріотизму серед учнівської молоді, залучення до кращих традицій національної культури, подальшого розвитку і підтримки талановитих дітей,

У обласному конкурсі взяли участь понад 300 авторських робіт. Проведення конкурсу дозволило оцінити оригінальність ідеї, відповідність роботи тематиці конкурсу, яскравість і виразність роботи, індивідуальність і креативність творчого почерку. Обласне журі відзначило позитивні тенденції формування у дітей і молоді патріотичних почуттів до рідного краю.

Конкурсні роботи було виконано із застосуванням різних технічних прийомів та матеріалів; виявлені знання композиції, відчуття кольору, володіння мат ... Читать дальше »

Просмотров: 688 | Добавил: admin | Дата: 17.09.2015 | Комментарии (0)