Головна » 2016 » Январь » 3 » Новорічне свято для наймолодших
Новорічне свято для наймолодших
Більше фото в альбомі

29 грудня учні 1- 4 класів  стали глядачами новорічної вистави, відбулося в актовій залі навчально-виховного комплексу. Головними героями цього свята стали персонажі: Злюка-Зюзюка, домовик Кузя і, звичайно, Дід Мороз та Снігуронька. Ролі казкових героїв  та ведучих  зіграли: Іріоглу Софія та Кортес Олександр (учні 11-Б класу); Євстратова Катерина та Шипка Аліна (учні 11-А класу), Шереметьєв Дмитро (9-Б клас) і Харченко Дар'я (7-В клас). Діти опинилися у справжній казці, взявши участь у конкурсах , виконуючи новорічні пісні й танці.

Кожен клас разом з класними керівниками: О.О. Урбан, Л.П. Осмоловськой, О.Б. Шишкарьовой, О.А. Шийко підготував новорічне музичне привітання. У результаті всі отримали не тільки подарунки, але й заряд позитивних емоцій.

Вітаємо всіх та бажаємо , щоб Новий рік приніс вам море радості та здійснення всіх надій.

З Новим 2016 роком!