Головна » 2016 » Апрель » 12

Вітаємо переможницю (І місце) обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії»! Говді Юлію, ученицю 10-А класу навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія», у номінації «Література».

Збірка поезій «Космічні мрії»

Вітаємо переможницю (ІІ місце) обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії»! Плетюк Валерію, ученицю 9-Б класу навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія», у номінації «Література».  ... Читать дальше »

Просмотров: 533 | Добавил: admin | Дата: 12.04.2016 | Комментарии (0)

Вітаємо переможців Обласного заочного конкурсу пошукових робіт «Сила, мужність, честь»!
ІІ місце та ІІІ місце у номінації «Освітяни на ліні вогню» – Гарбузов Кирило та Дегтярьов Юрій, учні 11-Б класу навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» (Керівник: Тимків О.М.);
ІІІ місце у номінації «Надійний тил героїв» – Кривонос Марія, учениця 9-Б навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» (керівник: Гарбузова С.А.).

Щиро вітаємо та бажаємо подальших перемог!

Просмотров: 629 | Добавил: admin | Дата: 12.04.2016 | Комментарии (0)