Головна » 2015 » Ноябрь » 28 » Результати районних олімпіад та конкурсів
21:46
Результати районних олімпіад та конкурсів

Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

І місце

аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

Математика

Просян Катерина, 7 – Б клас ( Вчитель:Дідух О.В.)

Братчик Марина, 10 – Б клас ( Вчитель: Шкроміда Н.В.)

 

Російська мова

Братчик Марина, 10 – Б клас ( Вчитель: Соломахіна О.М.)

 

Біологія

Козачек Валерія, 9-А клас ( Вчитель: Любайкіна О.О.)

 

Українська мова

Писарєва Ксенія, 10 – Б клас ( Вчитель: Довженко М.А.)

Моложнікова Вікторія, 10 – Б клас(Вчитель: Довженко М.А.)

Буйко Єлізавета, 9– Б клас ( Вчитель :Качур С.В.)

Костандова Анастасія, 8 – А клас (Вчитель: Качур С.В.)

Волкова Олена, 7 – Б клас (Вчитель: Довженко М.А.)

Просян Катерина, 7 – Б клас (Вчитель: Довженко М.А.)

 

Англійська мова

Тюлягіна Катерина, 9-А клас (Вчитель: Братчик Ю.В.)

Драчук Ганна, 10-Б клас (Вчитель: Сидоренко Т.М.)

Тюлягін Микита, 11-Б клас (Вчитель: Волобуєва Н.С.)

 

Німецька мова

Савицька Ірина, 9 – А клас (Вчитель: Лисєйко О.В.)

 

Педагогіка і психологія

Яковенко Вікторія, 11 – Б клас ( Вчитель: Василенко О.Є.)

 

IІ місце

 

Математика

Писарєва Ксенія, 10 – клас ( Вчитель: Шкроміда Н.В.)

Гавриленко Данило, 9 – Б клас ( Вчитель: Сажньова І.В.)

Копайло Ярослав, 8 – Б клас ( Вчитель: Вагеник Н.А.)

 

Російська мова

Бондар Олена, 9 – А клас (Вчитель: Погорєла І. О.)

 

Біологія

Березанська Анастасія, 9 – Б клас (Вчитель: Любайкіна О.О.)

Янишева Лілія, 8 – В клас (Вчитель: Костандова О.О.)

 

Географія

Тюлягіна Катерина, 9 – А клас (Вчитель: Халіман Т.О.)

Тихонов Богдан, 11 – Б клас (Вчитель: Халіман Т.О.)

 
Хімія

Безлепкін Вадим, 8 – Б клас (Вчитель: Макаров Д.Ю.)

 

Фізика

Коровін Марко, 9 – Б клас (Вчитель: Кононіхіна І.І.)

 
Українська мова

Андреєва Ірина, 10 – Б клас (Вчитель: Довженко М.А.)

Мельник Аліна, 8 – Б клас (Вчитель: Лісова О.Л.)

Харченко Дар’я,  7 – В клас (Вчитель: Базилєва Т.П.)

 

Англійська мова

Роговий Олександр, 8-Б клас (Вчитель: Писарева О.В.)

Кім Надія, 8-А клас (Вчитель: Бачуріна О.Г.)

Козачек Валерія, 9-А клас (Вчитель: Сидоренко Т.М.)

Кривко Олександра, 10-Б клас (Вчитель: Сидоренко Т.М.)

Глінка Олександр, 11-Б клас (Вчитель: Волобуєва Н.С.)

 

Історія

Колесников Данило, 8 – Б клас (Вчитель: Тимків О.М.)

 

Фізична культура

Гончарук Ольга, 10 – А клас (Вчитель: Дойко О.Л.)

Матвійчук Владислав, 11 – Б клас (Вчитель: Дойко О.Л.)

 

IIІ місце

 

Математика

Наприклад Ганна, 6 – Б клас (Вчитель: Джура О.Л.)

Яковлєва Поліна, 6 – Б клас (Вчитель: Джура О.Л.)

 

Біологія

Костандова Анастасія, 8 – А клас (Вчитель:Халіман І.О.)

Драчук Ганна, 10 – Б клас (Вчитель: Павлова Л.В.)

 

Хімія

Костандова Анастасія, 8 – А клас (Вчитель: Любайкіна О.О.)

Кутіков Олександр, 10 – Б клас (Вчитель: Павлова Л.В.)

 
Українська мова

Братчик Марина, 10 – Б клас (Вчитель: Довженко М.А.)

 

Англійська мова

Костандова Анастасія, 8-А клас (Вчитель: Сидоренко Т.М.)

 

Правознавство

Плетюк Валерія, 9-Б клас (Вчитель: Чудієвич С.М.)

 

Інформаційні технології

Бондар Олена, 9-А клас (Вчитель: Макаров Д.Ю.)

 

II (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 

I місце

Писарєва Ксенія, 10 – Б клас (Вчитель: Довженко М.А.)

 

II місце

Братчик Марина, 10 – Б клас (Вчитель: Довженко М.А.)

Мельник Аліна, 8 – Б клас (Вчитель: Лісова О.Л.)

 

 

II (районний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу

імені Тараса Шевченка

 

I місце

Моложнікова Вікторія, 10 – Б клас (Вчитель: Довженко М.А.)

Андреєва Ірина, 10 – Б клас (Вчитель: Довженко М.А.)

Мельник Аліна, 8 – Б клас (Вчитель: Лісова О.Л.)

 
II місце

Федорова Поліна, 6 – Б клас (Вчитель: Лісова О.Л.)

Бабенко Анастасія, 9 – Б клас ( Вчитель: Качур С.В.)

 

Бажаємо успіхів на обласному етапі олімпіад та конкурсів!

Переглядів: 182 | Додав: admin
Всього коментарів: 0
avatar