Головна » 2015 » Ноябрь » 20
Переглянути фото

20 листопада у НВК "Якимівська гімназія" відбулося святкове відкриття районого етапу ХVI Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Петра Яцика. Ведучими свята були учениця 10-Б класу Драчук Ганна та учень 9-Б класу Шереметьєв Дмитро, які гостинно привітали гостей. У заході прийняли участь танцювальний колектив "Восторг" у складі Бевзюк Аліни, Возненко Віторії, Ме ... Читать дальше »

Просмотров: 582 | Добавил: admin | Дата: 20.11.2015 | Комментарии (0)

20 листопада учні 11 класів разом з класними керівниками       І.І. Кононіхіною та І.В. Сажньовою  були запрошені на круглий стіл "Наш дух не заламати, свободу не вбити", присвячений Дню Гідності та Свободи. Засідання відбулося в актовій залі Якимівської дитячої музичної школи. Учень 11-Б класу НВК "Якимівська гімназія" Гарбузов Кирило представив результати дослідження "Щербина Ігор Іванович - приклад патріотизму українського військовослужбовця" (керівник - заступник директора з НМР О.М. Тимків).

Просмотров: 644 | Добавил: admin | Дата: 20.11.2015 | Комментарии (0)