Головна » 2015 » Ноябрь » 20 » Святкове відкриття райноного етапу ХVI Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Петра Яцика.
Переглянути фото

20 листопада у НВК "Якимівська гімназія" відбулося святкове відкриття районого етапу ХVI Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Петра Яцика. Ведучими свята були учениця 10-Б класу Драчук Ганна та учень 9-Б класу Шереметьєв Дмитро, які гостинно привітали гостей. У заході прийняли участь танцювальний колектив "Восторг" у складі Бевзюк Аліни, Возненко Віторії, Мельник Аліни (учениці 8-Б класу) Костандова Анастасія (учениця 8-А класу). Прапор України виносили Гога Юлія (учениця 10-А класу), Фурман Поліна (учениця 10-Б класу), Іванов Данило (учень 11-Б класу). Учні початкових класів Сулейманова Раміла, Шабанова Ганна, Коваленко Андрій та Сажньов Максим прочитали вірші про мову, а Тюлягіна Катерина (учениця 9-А класу) і Перетко Валерія (учениця 9-Б класу) привітали гостей піснею "На нашій Україні".