Головна » Архив новостей

8 вересня в навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» відбувся лекторій до 160 річчя народження та 100 річчя смерті І.Я. Франка видатного українського  письменника, поета, публіциста, перекладача, ученого, громадського  і політичного  діяча. Учениці 4(8)-В класу Харченко Дар’я, Рябік Олена, Мельник Валерія під керівництвом вчителя української мови та літератури Базилєвої Т.П. представили учням біографію, громадську та політичну діяльність Івана Франка наголошуючи на тому, що  він відзначався колосальною працездатністю. За 40 років активного творчого життя кожних два дні виходив ... Читать дальше »

Просмотров: 697 | Добавил: admin | Дата: 08.09.2016 | Комментарии (4)

Переглянути фото заходу

Щиро вітаємо з початком нового навчального року! Нехай цей навчальний рік принесе цікаві відкриття та безцінний досвід!

Просмотров: 889 | Добавил: admin | Дата: 01.09.2016 | Комментарии (8)

Вперше в Запорізькій області до 25-річчя створення Запорізької МАН на базі комунального закладу «Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат » №7 з 06 по 17 червня 2016 року проходила обласна літня школа для обдарованої молоді. Її учасниками стали 80 учнів загальноосвітніх навчальних закладів області – переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Серед найкращих також були запрошені учні навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія»: Братчик Марина (11-Б клас) – мовний напрямок, Коровін Марк (10-Б клас), Копайло Ярослав (9-Б клас), Горохов ... Читать дальше »

Просмотров: 608 | Добавил: admin | Дата: 31.08.2016 | Комментарии (1)

З 21 по 25 серпня 2016 року у місті Запоріжжі проходила Перша літня школа молодіжного муніципального планування. До участі в школі були запрошені найкращі учні загальноосвітніх закладів області, студенти та активна молодь. Якимівський район представили відмінники навчання переможці обласних інтелектуальних конкурсів та змагань:  учениця 11-Б класу навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» Писарева Ксенія та учень 10-А класу Братищенко Микита. У роботі школи також  взяли участь молодіжні лідери та провідні експерти-практики у галузі новітніх розробок та реалізації молодіжних муніципальних ініціатив України та зарубіжжя (Литва, США, Швейцарія).  ... Читать дальше »

Просмотров: 542 | Добавил: admin | Дата: 30.08.2016 | Комментарии (1)

Переглянути фото заходу

Щиро вітаємо з визначним святом - ... Читать дальше »

Просмотров: 525 | Добавил: admin | Дата: 24.08.2016 | Комментарии (3)

Коровін Марко навчається в навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» з 1-го класу. Він відрізняється високим рівнем розвитку, вміє грамотно, логічно, доказово висловлювати та відстоювати власну думку. Марку притаманна здатність до критичного мислення, він володіє високим рівнем навчальних здібностей. Як дуже старанний та наполегливий учень, завжди досягає своєї мети.

Марко – всебічно розвинена особистість, який проявляє інтерес до фізико-математичних предметів.

... Читать дальше »

Просмотров: 879 | Добавил: admin | Дата: 21.07.2016 | Комментарии (3)

Переглянути фото заходу

Коли на сході України розпочався збройний конфлікт і величезна кількість родин з дітьми стали вимушеними переселенцями, виникло багато проблем з ... Читать дальше »

Просмотров: 1248 | Добавил: admin | Дата: 14.06.2016 | Комментарии (0)

Вітаємо з Днем вчителя

Переглянути фото заходу

31 травня 2016 року 36 випускників навчально-виховного комплексу "Якимівська гімназія" отримали атестати про повну загальну середню освіту, се ... Читать дальше »

Просмотров: 792 | Добавил: admin | Дата: 06.06.2016 | Комментарии (2)

Переглянути фото заходу

На базі навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» вже другий рік  поспіль працює мовний табір. Діти не просто відпочивають, а отримують нові знання ... Читать дальше »

Просмотров: 791 | Добавил: admin | Дата: 06.06.2016 | Комментарии (0)

Вітаємо з Днем вчителя

Переглянути відео заходу

27 травня у першому класі відбулося свято "Прощавай, Буварику!".

... Читать дальше »

Просмотров: 700 | Добавил: admin | Дата: 27.05.2016 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 17 18 »