Головна » Архив новостей

Переглянути фото і відео заходу

... Читать дальше »

Просмотров: 839 | Добавил: admin | Дата: 01.10.2016 | Комментарии (6)

Переглянути фото заходу

Війна – це найстрашніше і нелюдське, що може бути в світі. Є такий вислів – уроки історії. Так кажуть про історичні події, які запам'ятаються лю ... Читать дальше »

Просмотров: 677 | Добавил: admin | Дата: 27.09.2016 | Комментарии (7)

Переглянути фото і відео заходу

... Читать дальше »

Просмотров: 1128 | Добавил: admin | Дата: 23.09.2016 | Комментарии (12)

22 вересня  у навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» відбулись заходи присвяченні 150 – річчю від народження відомого українського історика громадського та політичного М.С. Грушевського. В шкільный бібліотеці було організовано виставку наукових праць та монографій М. Грушевського під назвою: «М.Грушевський – історик, науковець, політичний діяч». Для учнів 5-11 класів були організовані  лекторські години по біографії та життєвому шляху М. Грушевського які підготували учні 10-Б класу: Кривонос Марія, Галицька Олександра та Бобровна Катерина (керівник: вчитель історії Тимків О.М.).
& ... Читать дальше »

Просмотров: 996 | Добавил: admin | Дата: 22.09.2016 | Комментарии (5)

Переглянути фото заходу

Туризм - це активний відпочинок на природі,  прекрасний вид спорту, він об'єднує людей, пробуджує в них найдобріші почуття. У нашому навчально-виховному комплексі «Яким ... Читать дальше »

Просмотров: 817 | Добавил: admin | Дата: 20.09.2016 | Комментарии (5)

15  вересня на шкільному подвір'ї  II  корпусу навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» відбулась музична ранкова зарядка в рамках проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Олімпійського уроку.  Зарядку для 1-4 класів провели учениці 11-А класу:  Гога Юлія, Говді Юлія, Гончарук Ольга, Торопова Віолетта під керівництвом ... Читать дальше »

Просмотров: 650 | Добавил: admin | Дата: 20.09.2016 | Комментарии (3)

Переглянути фото заходу

20 вересня  у 5-Б класі в рамках проекту "Вчимося жити разом" пройшов тренінг на тему «Ми особливі». Мета тренінгу: дати учням можливість розвивати жи ... Читать дальше »

Просмотров: 718 | Добавил: admin | Дата: 20.09.2016 | Комментарии (0)

З 12.09-17.09 у навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» пройшов тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Шкільна комісія з охорони безпеки життєдіяльності провела огляд шкільних приміщень.
 Класні керівники провели класні години за тематичним планом, поновили куточки безпеки життєдіяльності, провели роз’яснювальну роботу з батьками щодо виховування у дітей навичок культури безпечної поведінки вдома та на вулиці.
Вчителі основ здоров’я Глушко Наталя Миколаївна, Любайкіна Олена Олександрівна провели інструктажі щодо безпечної поведінки учнів у школі, на вулиці, вдома.
Вчитель фізичного виховання Дойко О ... Читать дальше »

Просмотров: 673 | Добавил: admin | Дата: 19.09.2016 | Комментарии (0)

12-14 вересня 2016 року у м. Київ проходив всеукраїнський семінар-практикум координаторів міжнародного інтерактивного конкурсу « МАН – ЮНІОР» з теми «Інноваційні підходи  в організації навчально-дослідницької діяльності учнів-членів МАН». У роботі семінару взяла участь  Кононіхіна І.І. - вчитель фізики та астрономії навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія». Вчителька виступала перед колегами з доповіддю «Проведення конкурсу «МАН-ЮНІОР» як ефективний засіб застосування інноваційних технологій в процесі навчання фізики та астрономії». Як наголосила Ірина Іванівна, головне завдання ... Читать дальше »

Просмотров: 501 | Добавил: admin | Дата: 15.09.2016 | Комментарии (0)